Jakie mamy inne preparaty, które zawierają wardenafil?

Levitrę zna każdy

Nie da się ukryć, że Levitra jest bardzo znanym lekiem na zaburzenia potencji, którym zna każdy z nas. Każdy z nas wie, że głównym składnikiem Levitry jest czynna substancja o nazwie wardenafil. Jednak zastanawiamy się bardzo często czy istnieją jakieś inne preparaty na rynku polskim zawierające wardenafil? Tak naprawdę warto wspomnieć o drugim najbardziej popularnym. O jaki preparat chodzi? Chodzi o Viavardis.

Co wiemy o leku Viavardis?

Jest to kolejny lek, który świetnie radzi sobie z erekcyjnymi zaburzeniami u mężczyzn. Również (jak w przypadku Levitry)  musi jednak do działania leku dołączyć seksualna stymulacja. Dorośli tabletkę tą powinni zażyć w okresie czasowym między dwadzieścia pięć, a sześćdziesiąt minut przez zaplanowaną seksualną aktywnością. Musimy pamiętać, że gdy tabletka została zażyta w momencie posiłku wysokotłuszczowego, to może wystąpić opóźnienie początku działania tego. Dawka zalecana to dziesięć mili gramów. Oczywiście wszystko zależy od samej skuteczności jak i także tolerancji leku . Maksymalnie dawka może być zwiększona do dwudziestu mili gramów. Oczywiście dawka może także być zmniejszona do jedynie pięciu mili gramów. Nie ma także konieczności dostosowania właśnie dawkowania u osób w wieku podeszłym U osób chorych z łagodnym czy też umiarkowanym zaburzeniem czynności samej wątroby lub też z zaburzeniem ciężkim czynności nerek. W przypadku stosowania równoległego jakiś inhibitorów na pewno jest konieczne dostosowanie dawki wardenafilu. Maksymalna dawka to pięć mili gramów.

Kiedy tego preparatu nie powinniśmy stosować?

Na pewno eliminuje nas nadwrażliwość na jakiś ze składników preparatu. Do tego dochodzi także stosowanie równoległe azotanów czy też tak zwanych donorów tlenku azotu. Do tego dochodzić także może niewydolność ciężka wątroby czy też niewydolność schyłkowa nerek, która wymaga dializ. Nie wolno stosować preparatu tego po przebytym niedawno zawale serca czy też udarem mózgu. Gdy tylko co do czegoś mamy wątpliwości, to powinniśmy jak najbardziej wyjaśnić sobie to ze swoim lekarzem. Najważniejsze jest to, aby być maksymalnie szczerym ze swoim lekarzem. Gdy go próbujemy oszukać, to w rezultacie nie szkodzimy lekarzowi, a tylko i wyłącznie sobie. W związku z tym pamiętajmy o szczerości. Do tego wszystkiego dochodzi także szczera rozmowa ze swoją kobieta. Wsparcie kobiety naprawdę jest nieocenione. Powinniśmy to jak najbardziej mieć na uwadze i zdecydować się z partnerką także na rozmowę.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/levitra.html