Kamagra tabletki dla mężczyzn

Męski lek

Do korzystania z różnego rodzaju środków medycznych zmuszeni są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Istnieje pewna grupa leków, przeznaczona tylko dla mężczyzn. Chodzi mianowicie o leki na erekcję. Czy środki takie są potrzebne? Owszem są i to coraz większej grupie mężczyzn. Problemy z erekcją to nie histeria, ani widzimisię. To dolegliwości, które poważnie zaburzają życie intymne nie tylko mężczyzny, ale także jego partnerki. Bywa często tak, że słabsza erekcja lub jej brak zwiastuje jakieś poważne ogólne schorzenie organizmu. Na kłopoty tego typu najlepiej wziąć męski lek, jakim są kamagra tabletki.

Przyczyny zaburzeń potencji

Kłopoty z potencją powodowane są często przez niezdrowy tryb życia. Chodzi o wszystko to, co negatywnie wpływa na kondycję i stan naczyń krwionośnych. A jest to głównie zbyt mała ilość ruchu i wysiłku fizycznego w życiu codziennym. Jest to także niekorzystna dla zdrowia dieta, uboga w warzywa, owoce, kasze, ryby i produkty pełnoziarniste, a składająca się głównie z jedzenia bogatego w białą mąkę, tłuszcze trans, cukry i sztuczne dodatki. Zaburzenia erekcji mogą być skutkiem nieprawidłowości w zakresie gospodarki hormonalnej. U czterdziestolatków spada poziom testosteronu, co jest zupełnie normalne, ale może osłabiać zdolność do erekcji. U młodych mężczyzn, kłopoty z potencją są fizyczną reakcją organizmu na problemy, z którymi nie radzi sobie młoda i niedojrzała psychika. Mówi się wówczas o impotencji psychogennej. Przyczyn zaburzeń potencji jest wiele. Na prawie wszystkie działa lek na wzwód kamagra tabletki.

Kamagra tabletki dla mężczyzn

Kamagra tabletki są sprawdzonym, pewnym, skutecznym i bezpiecznym lekiem na wzwód. Ich głównym składnikiem jest sildenafil – substancja, która działa na procesy zachodzące w ciele mężczyzny pobudzonego seksualnie. Konkretnie chodzi o napływ krwi do ciał jamistych prącia, co stanowi istotę erekcji. Sildenafil przyspiesza ukrwienie penisa i spowalnia odpływ krwi z tego narządu, dzięki czemu erekcja jest silnie odczuwana i długotrwała. Lek sprzedawany jest pod różnymi postaciami. Mamy więc tradycyjne tabletki, lek w postaci żelu, tabletek musujących i tabletek do ssania. Lek pod wszystkimi postaciami działa równie skutecznie. Działanie leku ma miejsce tylko wtedy, gdy przyjmujący go mężczyzna jest pobudzony erotycznie. Czas działania leku wynosi od 4 do 6 godzin. Lek nie jest obojętny dla układu sercowo naczyniowego, dlatego przed jego użyciem należy bezwzględnie zapoznać się z ulotką. Przed stosunkiem przyjmuje się zawsze jedną tabletkę. Kamagra tabletki zawierają 25, 50 lub 100 miligramów substancji czynnej. Zaczynać najlepiej od tabletek z najniższą dawką sildenafilu. Specyfik kamagra stanowi doskonały zamiennik słynnej viagry. Za kamagra tabletki płaci się dużo mniej, a otrzymuje się dokładnie to samo. Lek należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Oznacza to tyle, że działa na enzymy, od których zależy jakość i siła wzwodu. Środek, o którym mowa, jest najczęściej zalecany przez lekarzy.

Dodaj komentarz